Nenech si ujít! Educator spolupořádá bezplatnou online konferenci education disrupt:

Online konference a panelová diskuze, jejichž hlavním tématem bude adaptace českého školství na 21. století, se uskuteční 2.12. 2020 a její začátek je naplánován na 17:00. Akci spolupořádá iniciativa Educator ve spolupráci se Startup Disrupt

Celou akcí a panelovou diskuzí provede účastníky známá moderátorka Emma Smetana a hlavním tématem bude adaptace českého školství na 21. století, jak napovídá již samotný název akce. Účastníci se mohou těšit na známé osobnosti, které řeší problematiku českého vzdělávacího systému. Mezi ně patří například Bob Kartous, Zdeněk Slejška a mnoho dalších.

Celou akcí a panelovou diskuzí provede účastníky známá moderátorka Emma Smetana a hlavním tématem bude adaptace českého školství na 21. století, jak napovídá již samotný název akce. Účastníci se mohou těšit na známé osobnosti, které řeší problematiku českého vzdělávacího systému, jako jsou například Bob Kartous (CEO, Pražské inovační centrum), Eva Pavlíková (COO, Česko.Digital), Zdeněk Slejška (Ředitel, Eduzměna), Lukáš Rejchrt (Spoluzakladatel, Edhance), Dana Pražáková (Vedoucí kanceláře ústředního školního inspektora, Česká školní inspekce), Pavel Kordík (Docent, ČVUT FIT)  a mnoho dalších.

Budeme se těšit na Vaší účast. I vy můžete přispět ke změně českého vzdělávacího systému!

Akce bude vysílána živě
a účast je bezplatná.